logo DLF

Spółka działa nieprzerwanie od 1993 r. DLF szczyci się tym, że jest firmą rdzennie polską, z polskim kapitałem. Firma została trzykrotnie uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu. O stabilności finansowej DLF świadczą przyznane certyfikaty m.in. międzynarodowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, prestiżowe wyróżnienie nadane prze Dun & Bradstreet Poland czy Certyfikat Rzetelności przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów.


Misją firmy jest codzienny wzrost jakości życia, wypoczynku i zdrowia Klientów. Cel ten osiągamy poprzez oferowanie naszym Klientom innowacyjnych produktów do codziennego użytku domowego rozwijających się dziedzin nauki: robotyki oraz medycyny.


DLF Sp. z o.o. od 2003 roku wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. profesora Zbigniewa Religii w Zabrzu. Czynimy to ponieważ szczerze wierzymy w misję tego Stowarzyszenia. Innowacyjność metod stosowanych przez Fundację oraz troska o zdrowie i jakość życia Polaków są celami, które przyświecają także nam.


Przeszło 150 000 Klientów korzysta z innowacyjnych produktów rekomendowanych przez DLF.


Godło Dbamy o Jakość Obsługi przyznane przez Polski Program Jakość Obsługi. Certyfikat ten został nadany po przeprowadzeniu badania satysfakcji klientów i potwierdza wysokie standardy jakości obsługi w firmie DLF.Dane firmy

  • SIEDZIBA: 81-300 GDYNIA, ul. Sportowa 8c
  • KRS:
    Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy
  • NIP:
  • REGON:
  • KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 917.000 zł w całości opłacony
  • NR KONTA (PLN): BNP Paribas Bank Polska S.A.

Kontakt

ozonomatic
Akogo